Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30880390
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: LUCESCU ADRIAN IOAN
Prin: LUCESCU ADRIAN IOAN
Prin: SESERMAN NICOLETA LAURA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
291.830 RON
Profit net
14.415 RON
Capitaluri proprii
14.655 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 287.067 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.102 RON | 95.560 RON | 103.190 RON | 116.482 RON | 127.471 RON | 143.501 RON | 165.727 RON | 194.816 RON | 136.503 RON | 164.014 RON | 204.545 RON | 218.036 RON | 285.924 RON | 291.830 RON |
| Profit net | 428 RON | -2.636 RON | 6.569 RON | 16.113 RON | 12.378 RON | 21.821 RON | 12.045 RON | 20.629 RON | 17.810 RON | 36.789 RON | 29.822 RON | 3.289 RON | 11.044 RON | 14.415 RON |
| Total active | 11.723 RON | 18.772 RON |
Comparație cu 1490 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 16.434 RON |
| 23.794 RON |
| 18.339 RON |
| 27.792 RON |
| 20.362 RON |
| 28.945 RON |
| 25.255 RON |
| 42.642 RON |
| 37.465 RON |
| 44.000 RON |
| 48.771 RON |
| 40.727 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.800 RON | 3.400 RON | 1.000 RON |
|---|
| Active circulante | 11.723 RON | 18.772 RON | 16.434 RON | 23.794 RON | 18.339 RON | 27.792 RON | 20.362 RON | 28.945 RON | 25.255 RON | 42.642 RON | 37.465 RON | 38.200 RON | 45.371 RON | 39.727 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 628 RON | -2.008 RON | 4.561 RON | 20.675 RON | 12.618 RON | 22.061 RON | 12.285 RON | 20.869 RON | 18.679 RON | 37.669 RON | 30.062 RON | 33.351 RON | 44.395 RON | 14.655 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.095 RON | 29.280 RON | 17.373 RON | 3.119 RON | 5.721 RON | 5.731 RON | 8.077 RON | 8.076 RON | 6.576 RON | 4.973 RON | 7.403 RON | 10.649 RON | 4.376 RON | 26.072 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | — | 3 | — | — | — | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|