Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31340665
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GRAUR MARIUS
Prin: GRAUR MARIUS
Prin: GRAUR MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
347.973 RON
Profit net
-8.935 RON
Capitaluri proprii
-59.797 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 356.491 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 154.975 RON | 184.803 RON | 197.011 RON | 186.971 RON | 214.122 RON | 238.339 RON | 239.297 RON | 239.710 RON | 224.688 RON | 278.105 RON | 326.875 RON | 364.812 RON | 347.973 RON |
| Profit net | -6.270 RON | -6.329 RON | -5.930 RON | -18.035 RON | -16.406 RON | 5.308 RON | 3.220 RON | 257 RON | -3.201 RON | -52 RON | -2.763 RON | -862 RON | -8.935 RON |
| Total active | 16.973 RON | 60.867 RON |
Comparație cu 2341 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 104.094 RON |
| 170.197 RON |
| 247.486 RON |
| 347.895 RON |
| 463.210 RON |
| 630.022 RON |
| 774.627 RON |
| 882.403 RON |
| 980.276 RON |
| 991.282 RON |
| 1.008.897 RON |
| Active imobilizate | 380 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 16.593 RON | 60.867 RON | 104.094 RON | 170.197 RON | 247.486 RON | 347.895 RON | 463.210 RON | 630.022 RON | 774.627 RON | 882.403 RON | 980.276 RON | 991.282 RON | 1.008.897 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.070 RON | -12.399 RON | -18.329 RON | -36.364 RON | -52.769 RON | -47.461 RON | -44.241 RON | -43.985 RON | -47.186 RON | -47.238 RON | -50.001 RON | -50.863 RON | -59.797 RON |
|---|
| Datorii totale | 23.043 RON | 73.266 RON | 122.423 RON | 206.561 RON | 300.855 RON | 395.956 RON | 508.051 RON | 675.584 RON | 823.390 RON | 929.641 RON | 1.030.277 RON | 1.042.145 RON | 1.068.694 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|