Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31345654
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2014
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
263.094 RON
Profit net
190.656 RON
Capitaluri proprii
190.908 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 310.468 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.020 RON | 20.810 RON | 18.348 RON | 173.873 RON | 27.195 RON | 63.996 RON | 77.123 RON | 131.498 RON | 277.086 RON | 253.046 RON | 283.582 RON | 263.094 RON |
| Profit net | -28.287 RON | -11.425 RON | 10.565 RON | 156.872 RON | 16.783 RON | 61.508 RON | 74.397 RON | 122.824 RON | 259.641 RON | 171.676 RON | 202.095 RON | 190.656 RON |
| Total active | 8.227 RON | 423 RON | 9.350 RON | 152.192 RON | 33.878 RON | 87.681 RON | 122.183 RON | 247.951 RON |
Comparație cu 85 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 490.579 RON |
| 820.065 RON |
| 946.362 RON |
| 206.964 RON |
| Active imobilizate | 3.350 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 25.963 RON | 20.497 RON | 15.031 RON |
|---|
| Active circulante | 4.877 RON | 423 RON | 9.350 RON | 152.192 RON | 33.878 RON | 87.681 RON | 122.183 RON | 247.951 RON | 490.579 RON | 794.102 RON | 925.865 RON | 191.933 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -28.087 RON | -39.502 RON | -28.938 RON | 127.934 RON | 17.035 RON | 78.543 RON | 112.939 RON | 215.763 RON | 425.154 RON | 783.809 RON | 900.253 RON | 190.908 RON |
|---|
| Datorii totale | 36.314 RON | 39.925 RON | 38.288 RON | 24.258 RON | 16.843 RON | 9.138 RON | 9.244 RON | 32.188 RON | 65.425 RON | 36.256 RON | 46.109 RON | 16.056 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | 1 | — |
|---|