Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31364311
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PETRESCU CRISTINA ROXANA
Prin: PETRESCU CRISTINA ROXANA
Prin: PETRESCU CRISTINA ROXANA
Prin: PETRESCU CRISTINA ROXANA
Prin: PETRESCU CRISTINA ROXANA
Prin: PETRESCU CRISTINA ROXANA
Prin: PETRESCU CRISTINA ROXANA
Prin: PETRESCU CRISTINA ROXANA
Prin: PETRESCU CRISTINA ROXANA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
148.815 RON
Profit net
13.116 RON
Capitaluri proprii
1.730 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 319.827 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 36.000 RON | 37.108 RON | 38.459 RON | 27.990 RON | 115.207 RON | 195.101 RON | 307.421 RON | 388.046 RON | 148.815 RON | — |
| Profit net | -10.064 RON | -17.273 RON | -19.167 RON | 15.432 RON | -120.975 RON | 54.833 RON | 3.189 RON | 6.723 RON | -45.433 RON | -38.621 RON | 13.116 RON |
| Total active | 190.047 RON | 176.374 RON | 154.345 RON | 170.890 RON | 60.129 RON | 119.474 RON | 127.097 RON | 152.937 RON | 156.899 RON | 59.942 RON |
Comparație cu 2354 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2022.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 19.254 RON |
| Active circulante | 190.047 RON | 176.374 RON | 154.345 RON | 170.890 RON | 60.129 RON | 119.474 RON | 127.097 RON | 152.937 RON | 156.899 RON | 59.942 RON | 19.254 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 189.936 RON | 172.663 RON | 153.496 RON | 168.928 RON | 47.953 RON | 102.786 RON | 105.975 RON | 73.835 RON | 28.051 RON | -11.386 RON | 1.730 RON |
|---|
| Datorii totale | 111 RON | 3.711 RON | 849 RON | 1.962 RON | 12.176 RON | 16.688 RON | 21.122 RON | 72.674 RON | 74.248 RON | 22.128 RON | 17.524 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
|---|