Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/31467309
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MATEI FLORIN-IONUŢ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
77.208 RON
Profit net
7.997 RON
Capitaluri proprii
41.899 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 214.087 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | — | 57.059 RON | 203.039 RON | 273.423 RON | 314.438 RON | 210.441 RON | 198.740 RON | 158.835 RON | 198.384 RON | 130.775 RON | 77.208 RON |
| Profit net | -486 RON | -243 RON | 0 RON | 1.115 RON | 15.078 RON | 17.831 RON | 182 RON | 14.098 RON | 5.937 RON | -8.970 RON | 1.572 RON | -11.856 RON | 7.997 RON |
| Total active | 714 RON | 471 RON | 202 RON | 76.482 RON | 110.656 RON |
Comparație cu 3257 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 96.704 RON |
| 71.220 RON |
| 59.995 RON |
| 65.105 RON |
| 58.296 RON |
| 59.115 RON |
| 44.865 RON |
| 46.654 RON |
| Active imobilizate | 242 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 472 RON | 471 RON | 202 RON | 76.482 RON | 110.656 RON | 96.704 RON | 71.220 RON | 59.995 RON | 65.105 RON | 58.296 RON | 59.115 RON | 44.865 RON | 46.654 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -286 RON | -529 RON | -528 RON | 587 RON | 15.665 RON | 32.939 RON | 33.121 RON | 47.219 RON | 53.156 RON | 44.186 RON | 45.758 RON | 33.902 RON | 41.899 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.000 RON | 1.000 RON | 730 RON | 75.895 RON | 94.991 RON | 63.765 RON | 38.099 RON | 12.776 RON | 11.949 RON | 14.110 RON | 13.357 RON | 10.963 RON | 4.755 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|