Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 27 feb. 2017 și 11 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 686 atribuiri.
Reparatii pompe
Reparatii pompe
Reparatii pompe
Reparatii pompe
Pompa Fagiolatti 0,90 kw
Reparatii pompe
Reparatie Pompa Flyght 2,2 kw
REPARATIE Pompa Homa 4,4 kw
Reparatii Pompe
Reparatie Pompa Sulzer 9.9 kw
Reparatie Ansamblu de franare motor electric
Reparatie Pompa KSB 1,9 kw
Reparatii Pompa Homa 3,3 kw + Pompe Fagiolatti 1,6 kw
Reparatie Pompa Grundfos 3,4 KW
Reparatii Pompe Fagiolatti + Rotomec + Motor
Reparatii Pompa Homa 1,3 kw
Reparatii Pompe FAGIOLATTI 3,1 KW + SUZLER 5,5 KW
Reparatii Pompe Grundfos + Suzler + Homa + WILO
Reparatie Pompa KSB 1,5 KW
Reparatie Pompa HOMA 4,4 KW
Reparatie Pompe ABS 3,1 KW
Reparatie Pompe KSB 3,1 KW + 7,5
Reparatie Motor electric 1,5 kw echipat cu frana electromagnetica
Reparatii pompe
Reparatie pompa Fagiolatti
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32236310
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
940.548 RON
Profit net
2.860 RON
Capitaluri proprii
19.222 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.349.196 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 166.630 RON | 355.487 RON | 592.378 RON | 681.258 RON | 568.227 RON | 571.154 RON | 988.578 RON | 978.755 RON | 1.024.390 RON | 1.054.544 RON | 1.063.911 RON | 1.416.482 RON | 940.548 RON |
| Profit net | 50.059 RON | 34.150 RON | 63.098 RON | 61.800 RON | 1.022 RON | 864 RON | 211.554 RON | 170.092 RON | 100.313 RON | 107.638 RON | 67.246 RON | 299.849 RON | 2.860 RON |
| Total active | 98.774 RON | 127.285 RON | 169.394 RON | 134.884 RON | 123.993 RON |
Comparație cu 200 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 87.943 RON |
| 288.954 RON |
| 238.559 RON |
| 265.858 RON |
| 212.454 RON |
| 236.996 RON |
| 404.131 RON |
| 191.270 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 3.000 RON | 2.000 RON | 1.000 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 98.774 RON | 127.285 RON | 169.394 RON | 134.884 RON | 120.993 RON | 85.943 RON | 287.954 RON | 238.559 RON | 265.858 RON | 212.454 RON | 236.996 RON | 404.131 RON | 191.270 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 50.259 RON | 84.409 RON | 111.792 RON | 62.040 RON | 6.062 RON | 6.926 RON | 218.480 RON | 182.716 RON | 101.029 RON | 108.667 RON | 135.913 RON | 301.362 RON | 19.222 RON |
|---|
| Datorii totale | 48.515 RON | 42.876 RON | 57.602 RON | 72.844 RON | 117.931 RON | 81.017 RON | 70.474 RON | 55.843 RON | 164.829 RON | 103.787 RON | 101.083 RON | 102.769 RON | 172.048 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 6 | 6 | 8 | 8 | 8 | — | 6 | 8 | 8 | 8 | 7 | 7 |
|---|