Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32236841
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANCIU VICTORIA
Prin: STANCIU VICTORIA
Prin: STANCIU VICTORIA
Prin: STANCIU VICTORIA
Prin: STANCIU VICTORIA
Prin: STANCIU VICTORIA
Prin: STANCIU VICTORIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.743.204 RON
Profit net
-237 RON
Capitaluri proprii
-1.948.356 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 2.786.774 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 66.899 RON | 266.727 RON | 133.158 RON | — | — | 1.930.991 RON | — | — | 2.315.733 RON | 2.697.211 RON | 1.743.204 RON | — | — |
| Profit net | 62.110 RON | 256.435 RON | 105.137 RON | -1.416 RON | -205.024 RON | 433.434 RON | -112.319 RON | -121.382 RON | -696.640 RON | -488.433 RON | -720.147 RON | -48.779 RON | -237 RON |
| Total active | 67.070 RON | 326.862 RON | 129.875 RON |
Comparație cu 13652 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2023.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 126.454 RON |
| 307.537 RON |
| 2.795.483 RON |
| 1.536.236 RON |
| 1.292.773 RON |
| 1.698.383 RON |
| 1.876.926 RON |
| 58.900 RON |
| 6.804 RON |
| 6.566 RON |
| Active imobilizate | 447 RON | — | — | — | 154.327 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 66.623 RON | 326.862 RON | 129.875 RON | 126.454 RON | 153.210 RON | 2.795.483 RON | 1.536.236 RON | 1.292.773 RON | 1.698.383 RON | 1.876.926 RON | 58.900 RON | 6.804 RON | 6.566 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 62.310 RON | 318.745 RON | 126.976 RON | 10.039 RON | -194.986 RON | 238.448 RON | 126.129 RON | 4.747 RON | -691.893 RON | -1.180.326 RON | -1.900.473 RON | -1.948.119 RON | -1.948.356 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.760 RON | 8.117 RON | 2.899 RON | 116.415 RON | 544.217 RON | 2.557.035 RON | 1.410.107 RON | 1.288.026 RON | 2.390.276 RON | 3.057.252 RON | 1.959.373 RON | 1.954.923 RON | 1.954.922 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 9 | 20 | — | 2 | 5 | 4 | 3 | — | — |
|---|