Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32411667
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: STANCU IONUȚ
Prin: STANCU IONUȚ
Prin: STANCU IONUȚ
Prin: STANCU IONUȚ
Prin: STANCU IONUȚ
Prin: STANCU IONUȚ
Prin: STANCU IONUȚ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
82.149 RON
Profit net
2.312 RON
Capitaluri proprii
30.212 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 85.980 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 35.780 RON | 53.250 RON | 56.598 RON | 60.293 RON | 58.638 RON | 59.742 RON | 59.623 RON | 63.408 RON | 62.156 RON | 67.788 RON | 74.372 RON | 82.149 RON |
| Profit net | 0 RON | 14.681 RON | 43.539 RON | 41.077 RON | 51.845 RON | 48.283 RON | 47.392 RON | 49.844 RON | 49.971 RON | 14.109 RON | 4.961 RON | 4.037 RON | 2.312 RON |
| Total active | — | 24.697 RON | 62.913 RON | 75.582 RON | 81.812 RON | 79.265 RON |
Comparație cu 342 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 53.383 RON |
| 52.598 RON |
| 73.237 RON |
| 117.538 RON |
| 109.539 RON |
| 74.399 RON |
| 57.777 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 51.514 RON | 39.626 RON | 27.738 RON | 15.850 RON |
|---|
| Active circulante | — | 24.697 RON | 62.913 RON | 75.582 RON | 81.812 RON | 79.265 RON | 53.383 RON | 52.598 RON | 73.237 RON | 66.024 RON | 69.913 RON | 46.661 RON | 41.927 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | — | 14.676 RON | 43.779 RON | 41.317 RON | 54.139 RON | 50.577 RON | 49.686 RON | 52.138 RON | 52.265 RON | 18.902 RON | 23.863 RON | 27.900 RON | 30.212 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 10.021 RON | 19.134 RON | 34.265 RON | 27.673 RON | 28.688 RON | 3.697 RON | 460 RON | 20.972 RON | 98.839 RON | 85.947 RON | 46.775 RON | 27.832 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|