Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32642181
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GRAD ILEANA
Prin: GRAD ILEANA
Prin: GRAD ILEANA
Prin: GRAD ILEANA
Prin: GRAD ILEANA
Prin: GRAD ILEANA
Prin: GRAD ILEANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
60.000 RON
Profit net
3.180 RON
Capitaluri proprii
-732 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 45.001 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 105.972 RON | — | 11.467 RON | 19.994 RON | 17.000 RON | 26.450 RON | 30.000 RON | 41.000 RON | 55.500 RON | 55.400 RON | 60.000 RON |
| Profit net | 74.642 RON | -4.548 RON | 614 RON | 3.213 RON | 1.194 RON | 661 RON | 1.080 RON | -82.578 RON | 1.975 RON | 637 RON | 3.180 RON |
| Total active | 88.315 RON | 86.560 RON | 94.271 RON | 90.932 RON | 90.802 RON | 90.784 RON | 92.902 RON | 5.356 RON | 12.356 RON | 4.666 RON | 15.293 RON |
Comparație cu 1112 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 45 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 88.270 RON | 86.560 RON | 94.271 RON | 90.932 RON | 90.802 RON | 90.784 RON | 92.902 RON | 5.356 RON | 12.356 RON | 4.666 RON | 15.293 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 74.842 RON | 70.294 RON | 70.908 RON | 74.121 RON | 75.316 RON | 75.977 RON | 77.057 RON | -6.524 RON | -4.549 RON | -3.912 RON | -732 RON |
|---|
| Datorii totale | 13.473 RON | 16.266 RON | 23.363 RON | 16.811 RON | 15.486 RON | 14.807 RON | 15.845 RON | 11.880 RON | 16.905 RON | 8.578 RON | 16.025 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|