Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32700398
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: POP CĂLIN VASILE
Prin: POP CĂLIN VASILE
Prin: POP CĂLIN VASILE
Prin: POP CĂLIN VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
136.354 RON
Profit net
-98 RON
Capitaluri proprii
142 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 162.302 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 97.915 RON | 112.940 RON | 130.176 RON | 136.968 RON | 115.934 RON | 113.161 RON | 135.578 RON | 134.862 RON | 151.063 RON | 185.076 RON | 136.354 RON | — |
| Profit net | 78.124 RON | 69.904 RON | 95.413 RON | 91.887 RON | 74.217 RON | 77.434 RON | 118.396 RON | 94.776 RON | 136.224 RON | 138.898 RON | 80.398 RON | -98 RON |
| Total active | 80.842 RON | 120.178 RON | 99.424 RON | 93.978 RON | 76.470 RON | 78.878 RON | 134.751 RON | 97.921 RON |
Comparație cu 738 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2024.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 141.090 RON |
| 148.313 RON |
| 95.870 RON |
| 5.197 RON |
| Active imobilizate | 1.090 RON | — | — | 917 RON | 581 RON | 264 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 79.752 RON | 120.178 RON | 99.424 RON | 93.061 RON | 75.889 RON | 78.614 RON | 134.751 RON | 97.921 RON | 141.090 RON | 148.313 RON | 95.870 RON | 5.197 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 78.324 RON | 118.228 RON | 95.653 RON | 92.127 RON | 74.457 RON | 77.674 RON | 118.636 RON | 95.016 RON | 136.464 RON | 139.138 RON | 80.638 RON | 142 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.518 RON | 1.950 RON | 3.771 RON | 1.851 RON | 2.013 RON | 1.204 RON | 16.115 RON | 2.905 RON | 4.626 RON | 9.175 RON | 15.232 RON | 5.055 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 0 |
|---|