Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 iun. 2016 și 17 iun. 2016.
ACORD - CADRU DE SERVICII DE SUPRAVEGHERE, PREVENIRE, CONTROL SI ERADICARE A BOLILOR LA ANIMALE, A
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32938714
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PLEȘA ADRIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
210.904 RON
Profit net
35.451 RON
Capitaluri proprii
225.841 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 210.545 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 16.819 RON | 18.107 RON | 57.423 RON | 100.872 RON | 96.322 RON | 78.375 RON | 72.986 RON | 74.782 RON | 217.649 RON | 92.420 RON | 215.690 RON | 210.904 RON |
| Profit net | 947 RON | 422 RON | 21.971 RON | 29.758 RON | -16.541 RON | -15.979 RON | -13.494 RON | -19.695 RON | 91.717 RON | 85.033 RON | 72.050 RON | 35.451 RON |
| Total active | 4.428 RON | 7.073 RON | 25.932 RON | 58.558 RON | 43.986 RON | 25.955 RON | 21.549 RON |
Comparație cu 51 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 75), pentru anul 2025.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 20.110 RON |
| 112.238 RON |
| 181.840 RON |
| 235.686 RON |
| 250.176 RON |
| Active imobilizate | 3.815 RON | — | — | — | — | — | — | — | 4.047 RON | 3.264 RON | 9.742 RON | 8.011 RON |
|---|
| Active circulante | 613 RON | 7.073 RON | 25.932 RON | 58.558 RON | 43.986 RON | 25.955 RON | 21.549 RON | 20.110 RON | 108.191 RON | 178.576 RON | 225.944 RON | 242.165 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.147 RON | 1.569 RON | 23.540 RON | 53.299 RON | 36.758 RON | 20.779 RON | 7.285 RON | -12.411 RON | 79.307 RON | 164.340 RON | 214.390 RON | 225.841 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.281 RON | 5.504 RON | 2.392 RON | 5.259 RON | 7.228 RON | 5.176 RON | 14.264 RON | 32.521 RON | 32.931 RON | 17.500 RON | 21.296 RON | 24.335 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|