Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33000368
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEDELCU LIVIU
Prin: NEDELCU LIVIU
Prin: NEDELCU LIVIU
Prin: NEDELCU LIVIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
97.127 RON
Profit net
-8.756 RON
Capitaluri proprii
-66.445 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 36.419 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 275.418 RON | 132.452 RON | 58.363 RON | 54.652 RON | 63.942 RON | 84.423 RON | 40.131 RON | 48.447 RON | 45.404 RON | 78.320 RON | 91.936 RON | 97.127 RON |
| Profit net | 6.192 RON | 3.623 RON | 10.224 RON | 10.441 RON | 6.279 RON | -31.123 RON | -12.730 RON | -6.720 RON | -31.450 RON | -5.953 RON | -12.622 RON | -8.756 RON |
| Total active | 63.066 RON | 64.988 RON | 38.327 RON | 40.690 RON | 46.466 RON | 22.326 RON |
Comparație cu 4654 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 15.156 RON |
| 17.756 RON |
| 16.798 RON |
| 26.701 RON |
| 19.856 RON |
| 20.899 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | — | 1.842 RON | — | — | — | — | — | — | — | 2.018 RON | 1.397 RON |
|---|
| Active circulante | 63.066 RON | 64.988 RON | 36.485 RON | 40.690 RON | 46.466 RON | 22.326 RON | 15.156 RON | 17.756 RON | 16.798 RON | 26.701 RON | 17.838 RON | 19.502 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.392 RON | 15.965 RON | 26.190 RON | 36.631 RON | 42.910 RON | 11.786 RON | -944 RON | -7.664 RON | -39.114 RON | -45.067 RON | -57.689 RON | -66.445 RON |
|---|
| Datorii totale | 56.674 RON | 49.023 RON | 12.137 RON | 4.059 RON | 3.556 RON | 10.540 RON | 16.100 RON | 25.420 RON | 55.912 RON | 71.768 RON | 77.590 RON | 87.389 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | — | — | — | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|