Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33260171
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MĂRCUŞ MARIA
Prin: MĂRCUŞ MARIA
Prin: MĂRCUŞ MARIA
Prin: MĂRCUŞ MARIA
Prin: MĂRCUŞ MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
94.702 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-4.982 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 83.429 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.249 RON | 4.668 RON | 8.867 RON | 15.991 RON | 16.970 RON | 36.030 RON | 54.386 RON | 51.950 RON | 94.702 RON | — |
| Profit net | -9.161 RON | -23.639 RON | -24.943 RON | -10.146 RON | -14.289 RON | -1.421 RON | 16.230 RON | 12.853 RON | 49.335 RON | 0 RON |
| Total active | 6.516 RON | 6.361 RON | 6.419 RON | 6.441 RON | 6.607 RON | 6.760 RON | 6.469 RON | 6.371 RON | 806 RON | — |
| Active circulante | 6.516 RON |
Comparație cu 105 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2022.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.361 RON |
| 6.419 RON |
| 6.441 RON |
| 6.607 RON |
| 6.760 RON |
| 6.469 RON |
| 6.371 RON |
| 806 RON |
| — |
| Capitaluri proprii | -8.961 RON | -32.600 RON | -57.543 RON | -67.690 RON | -81.979 RON | -83.399 RON | -67.170 RON | -54.317 RON | -4.982 RON | -4.982 RON |
|---|
| Datorii totale | 15.477 RON | 38.961 RON | 63.962 RON | 74.131 RON | 88.586 RON | 90.159 RON | 73.639 RON | 60.688 RON | 5.788 RON | 4.982 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|