Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33448800
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: HÎNŢARI MIRCEA
Prin: HÎNŢARI MIRCEA
Prin: HÎNŢARI MIRCEA
Prin: HÎNŢARI MIRCEA
Prin: HÎNŢARI MIRCEA
Prin: HÎNŢARI MIRCEA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
393.950 RON
Profit net
330.751 RON
Capitaluri proprii
1.710.611 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 361.023 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 50.264 RON | 189.764 RON | 189.656 RON | 188.153 RON | 91.663 RON | 283.479 RON | 273.855 RON | 298.690 RON | 189.469 RON | 266.991 RON | 299.569 RON | 393.950 RON |
| Profit net | 45.183 RON | 161.714 RON | 170.684 RON | 159.639 RON | 50.097 RON | 246.716 RON | 240.618 RON | 284.900 RON | 177.771 RON | 236.157 RON | 230.403 RON | 330.751 RON |
| Total active | 48.054 RON | 220.771 RON | 193.854 RON | 232.092 RON | 274.038 RON | 521.570 RON | 761.772 RON | 1.062.762 RON |
Comparație cu 499 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.209.506 RON |
| 1.450.225 RON |
| 1.666.638 RON |
| 1.999.371 RON |
| Active circulante | 48.054 RON | 220.771 RON | 193.854 RON | 232.092 RON | 274.038 RON | 521.570 RON | 761.772 RON | 1.062.762 RON | 1.209.506 RON | 1.450.225 RON | 1.666.638 RON | 1.999.371 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 45.403 RON | 207.117 RON | 170.948 RON | 159.913 RON | 210.010 RON | 456.726 RON | 450.628 RON | 735.529 RON | 913.300 RON | 1.149.457 RON | 1.379.860 RON | 1.710.611 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.651 RON | 13.654 RON | 22.906 RON | 72.179 RON | 64.028 RON | 64.844 RON | 311.144 RON | 327.233 RON | 296.206 RON | 300.768 RON | 286.778 RON | 288.760 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|