Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33582398
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SARKOZI ALIN
Prin: SARKOZI ALIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
321.178 RON
Profit net
19.302 RON
Capitaluri proprii
29.301 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 383.610 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.430 RON | 60.778 RON | 90.557 RON | 128.485 RON | 157.338 RON | 218.114 RON | 293.637 RON | 289.250 RON | 273.048 RON | 273.604 RON | 294.318 RON | 321.178 RON |
| Profit net | 3.374 RON | 54.639 RON | 59.364 RON | 81.190 RON | 99.257 RON | 146.900 RON | 147.490 RON | 130.577 RON | 68.565 RON | -48.862 RON | -10.399 RON | 19.302 RON |
| Total active | 5.707 RON | 58.800 RON | 121.115 RON | 202.920 RON | 302.595 RON | 451.861 RON | 163.285 RON | 145.558 RON |
Comparație cu 604 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 143.924 RON |
| 75.273 RON |
| 72.438 RON |
| 37.159 RON |
| Active imobilizate | 581 RON | — | — | — | — | — | — | — | 81.522 RON | 61.326 RON | 38.655 RON | 7.686 RON |
|---|
| Active circulante | 5.126 RON | 58.800 RON | 121.115 RON | 202.920 RON | 302.595 RON | 451.861 RON | 163.285 RON | 145.558 RON | 62.402 RON | 13.947 RON | 33.783 RON | 29.473 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.574 RON | 58.213 RON | 117.577 RON | 198.767 RON | 298.024 RON | 444.924 RON | 147.730 RON | 130.817 RON | 68.805 RON | 19.943 RON | 9.999 RON | 29.301 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.133 RON | 587 RON | 3.538 RON | 4.153 RON | 4.571 RON | 6.937 RON | 15.555 RON | 14.741 RON | 75.119 RON | 55.330 RON | 62.439 RON | 7.858 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 4 | 3 |
|---|