Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 aug. 2021 și 22 mai 2025.
Servicii construire gard (imprejmuire)
Amenajare spatiu odihna-agrement
Servicii renovare gard (imprejmuire)
servicii de igienizare si toaletare arbori
SERVICII DEFRISARE ARBORI (IGIENIZARE SI TOALETARE)
servicii de igienizare si toaletare arbori, curatare santuri si rigole
servicii de igienizare si toaletare arbori, curatare santuri si rigole
servicii de igienizare si toaletare arbori, curatare santuri si rigole
servicii de igienizare si toaletare arbori, curatare santuri si rigole
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33768359
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
63.027 RON
Profit net
2.855 RON
Capitaluri proprii
3.498 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 183.809 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 88.990 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 143.534 RON | 131.386 RON | 207.134 RON | 230.480 RON | 123.941 RON | 168.666 RON | 63.027 RON |
| Profit net | 40.041 RON | 0 RON | -2.470 RON | -728 RON | 53.508 RON | 79.781 RON | 168.090 RON | 172.256 RON | 87.954 RON | 14.443 RON | 2.855 RON |
| Total active | 49.844 RON | 200 RON | 61.026 RON | 0 RON | 56.318 RON | 83.290 RON | 169.918 RON | 173.815 RON | 88.406 RON | 16.215 RON | 3.498 RON |
Comparație cu 182 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 02), pentru anul 2025.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 49.844 RON | 200 RON | 61.026 RON | 0 RON | 56.318 RON | 83.290 RON | 169.918 RON | 173.815 RON | 88.406 RON | 16.215 RON | 3.498 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 40.041 RON | 200 RON | 36.694 RON | 0 RON | 53.508 RON | 83.290 RON | 169.598 RON | 172.456 RON | 88.154 RON | 14.643 RON | 3.498 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.803 RON | 0 RON | 24.332 RON | 0 RON | 2.810 RON | 0 RON | 320 RON | 1.359 RON | 252 RON | 1.572 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | 2 | 1 | 4 | 6 | 2 | 2 |
|---|