Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 nov. 2025 și 17 iun. 2026.
Curs RSVTI modul A
Curs de operator RSVTI, modul A
Servicii de formare profesionala - Curs aurorizare RSVTI - Sucursala Brasov
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33920340
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PĂCURAR ALEXANDRU
Prin: PĂCURAR ALEXANDRU
Prin: PĂCURAR ALEXANDRU
Prin: PĂCURAR ALEXANDRU
Prin: PĂCURAR ALEXANDRU
Prin: PĂCURAR ALEXANDRU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
202.140 RON
Profit net
76.097 RON
Capitaluri proprii
178.435 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 89.928 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 59.730 RON | 85.025 RON | 62.510 RON | 83.530 RON | 48.420 RON | 81.580 RON | 23.250 RON | 72.740 RON | 6.000 RON | 50.260 RON | 202.140 RON |
| Profit net | 33.770 RON | 53.827 RON | 11.185 RON | 27.158 RON | -9.616 RON | 42.905 RON | -27.265 RON | 25.165 RON | -37.051 RON | -17.940 RON | 76.097 RON |
| Total active | 37.495 RON | 91.851 RON | 104.197 RON | 135.185 RON | 127.457 RON | 174.253 RON | 155.797 RON | 180.370 RON | 136.838 RON | 112.403 RON |
Comparație cu 3680 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 85), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 198.862 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 404 RON | 18.156 RON |
|---|
| Active circulante | 37.495 RON | 91.851 RON | 104.197 RON | 135.185 RON | 127.457 RON | 174.253 RON | 155.797 RON | 180.370 RON | 136.838 RON | 111.999 RON | 180.706 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 33.970 RON | 87.797 RON | 98.982 RON | 126.140 RON | 116.524 RON | 159.429 RON | 132.164 RON | 157.329 RON | 120.278 RON | 102.337 RON | 178.435 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.525 RON | 4.054 RON | 5.215 RON | 9.045 RON | 10.933 RON | 14.824 RON | 23.633 RON | 23.041 RON | 16.560 RON | 10.066 RON | 20.427 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|