Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33959162
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: UDREA GABRIEL-CONSTANTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
168.965 RON
Profit net
-3.525 RON
Capitaluri proprii
-3.285 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 207.734 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 207.302 RON | 216.064 RON | 210.204 RON | 244.176 RON | 262.081 RON | 259.991 RON | 234.435 RON | 190.564 RON | 168.965 RON | — |
| Profit net | 186.846 RON | 181.179 RON | 183.479 RON | 211.278 RON | 221.061 RON | 232.276 RON | 189.536 RON | 144.725 RON | 115.182 RON | -3.525 RON |
| Total active | 189.267 RON | 185.556 RON | 187.317 RON | 215.745 RON | 256.821 RON | 234.502 RON | 203.203 RON | 157.589 RON | 129.649 RON | — |
| Active circulante | 189.267 RON | 185.556 RON |
Comparație cu 3099 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2023.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 187.317 RON |
| 215.745 RON |
| 256.821 RON |
| 234.502 RON |
| 203.203 RON |
| 157.589 RON |
| 129.649 RON |
| — |
| Capitaluri proprii | 187.046 RON | 181.419 RON | 183.719 RON | 211.518 RON | 221.301 RON | 232.516 RON | 189.776 RON | 144.965 RON | 115.422 RON | -3.285 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.290 RON | 4.137 RON | 3.647 RON | 4.227 RON | 35.520 RON | 1.986 RON | 13.427 RON | 12.624 RON | 14.227 RON | 3.285 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|