Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34204242
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MIHUȚ VIOREL
Prin: MIHUȚ VIOREL
Prin: MIHUȚ VIOREL
Prin: MIHUȚ VIOREL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
71.666 RON
Profit net
-32.773 RON
Capitaluri proprii
50.016 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 143.765 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 25.126 RON | 16.086 RON | 39.434 RON | 10.020 RON | 27.273 RON | 106.350 RON | 118.240 RON | 200.825 RON | 118.505 RON | 94.414 RON | 71.666 RON |
| Profit net | 13.693 RON | -5.365 RON | 3.751 RON | -23.119 RON | -7.719 RON | 22.015 RON | 27.063 RON | 28.200 RON | 3.766 RON | 20.303 RON | -32.773 RON |
| Total active | 18.164 RON | 10.093 RON | 17.554 RON | 3.099 RON | 4.782 RON | 19.758 RON | 50.319 RON | 79.818 RON | 65.917 RON | 85.839 RON | 61.037 RON |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | 3.333 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 18.164 RON | 10.093 RON | 17.554 RON | 3.099 RON | 1.449 RON | 19.758 RON | 50.319 RON | 79.818 RON | 65.917 RON | 85.839 RON | 61.037 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 13.893 RON | 8.528 RON | 12.279 RON | -10.839 RON | -18.558 RON | 3.457 RON | 30.520 RON | 58.720 RON | 62.486 RON | 82.789 RON | 50.016 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.271 RON | 1.565 RON | 5.275 RON | 13.938 RON | 23.340 RON | 16.301 RON | 19.799 RON | 21.098 RON | 3.431 RON | 3.050 RON | 11.021 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|