Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34538404
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TEIANU FLORENTIN
Prin: TEIANU FLORENTIN
Prin: TEIANU FLORENTIN
Prin: TEIANU FLORENTIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
91.765 RON
Profit net
53.744 RON
Capitaluri proprii
440.049 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 239.222 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 910 RON | 185.963 RON | 199.531 RON | 172.946 RON | 160.082 RON | 293.994 RON | 285.112 RON | 272.111 RON | 184.015 RON | 91.765 RON |
| Profit net | -1.132 RON | 57.985 RON | 78.130 RON | 8.379 RON | 3.507 RON | 99.928 RON | 76.047 RON | 165.442 RON | 55.694 RON | 53.744 RON |
| Total active | 1.788 RON | 58.941 RON | 140.211 RON | 156.010 RON | 157.179 RON | 252.023 RON | 334.498 RON | 356.458 RON | 406.085 RON | 454.240 RON |
| Active imobilizate | 195 RON | — |
Comparație cu 5095 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2024.
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 1.593 RON | 58.941 RON | 140.211 RON | 156.010 RON | 157.179 RON | 252.023 RON | 334.498 RON | 356.458 RON | 406.085 RON | 454.240 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -932 RON | 57.053 RON | 135.184 RON | 143.563 RON | 147.070 RON | 246.997 RON | 323.045 RON | 330.612 RON | 386.305 RON | 440.049 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.720 RON | 1.888 RON | 5.027 RON | 12.447 RON | 10.109 RON | 5.026 RON | 11.453 RON | 25.846 RON | 19.780 RON | 14.191 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|