Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 dec. 2016 și 14 iun. 2024.
Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Construire a doua capele mortuare
Furnizare cabine vestiar din lemn
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34578000
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.204.143 RON
Profit net
378.311 RON
Capitaluri proprii
590.918 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.049.984 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 83.681 RON | 328.680 RON | 280.065 RON | 310.000 RON | 373.666 RON | 117.117 RON | — | — | 190.000 RON | 134.725 RON | 2.204.143 RON |
| Profit net | 80.193 RON | 280.035 RON | 155.344 RON | 251.156 RON | 354.261 RON | 105.041 RON | 0 RON | 0 RON | 125.198 RON | 20.172 RON | 378.311 RON |
| Total active | 219.073 RON | 505.317 RON | 773.312 RON | 990.672 RON | 1.318.470 RON | 929.846 RON | 879.846 RON | 879.846 RON | 810.574 RON | 941.519 RON | 997.564 RON |
Comparație cu 66 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 94), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante |
|---|
| 219.073 RON |
| 505.317 RON |
| 773.312 RON |
| 990.672 RON |
| 1.318.470 RON |
| 929.846 RON |
| 879.846 RON |
| 879.846 RON |
| 810.574 RON |
| 941.519 RON |
| 997.564 RON |
| Capitaluri proprii | 80.393 RON | 360.428 RON | 515.772 RON | 732.894 RON | 1.087.155 RON | 647.196 RON | 647.196 RON | 647.196 RON | 772.394 RON | 792.566 RON | 590.918 RON |
|---|
| Datorii totale | 138.680 RON | 144.889 RON | 257.540 RON | 257.778 RON | 231.315 RON | 282.650 RON | 232.650 RON | 232.650 RON | 38.180 RON | 148.953 RON | 406.646 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 2 | 1 | — | 1 | 1 | — | — | 3 | 3 |
|---|