Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34698952
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ENACHE ŞTEFAN
Prin: ENACHE ŞTEFAN
Prin: ENACHE ŞTEFAN
Prin: ENACHE ŞTEFAN
Prin: ENACHE ŞTEFAN
Prin: ENACHE ŞTEFAN
Prin: ENACHE ŞTEFAN
Prin: ENACHE ŞTEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
13.300 RON
Profit net
-838 RON
Capitaluri proprii
11.236 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 34.282 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 9.298 RON | 41.628 RON | 50.992 RON | 15.101 RON | 21.601 RON | 5.848 RON | 46.342 RON | 61.539 RON | 13.300 RON | — | — |
| Profit net | -6.849 RON | -32.628 RON | 7.313 RON | -11.106 RON | 11.097 RON | -556 RON | 20.284 RON | 26.465 RON | 434 RON | -1.063 RON | -838 RON |
| Total active | 68.041 RON | 80.780 RON | 89.152 RON | 87.857 RON | 89.982 RON | 88.313 RON | 109.731 RON | 108.806 RON | 96.246 RON | 95.408 RON | 94.570 RON |
Comparație cu 10788 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2023.
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.794 RON | 1.956 RON | 1.118 RON |
|---|
| Active circulante | 68.041 RON | 80.780 RON | 89.152 RON | 87.857 RON | 89.982 RON | 88.313 RON | 109.731 RON | 108.806 RON | 93.452 RON | 93.452 RON | 93.452 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -5.349 RON | -40.786 RON | -33.474 RON | -44.586 RON | -33.489 RON | -34.045 RON | -13.761 RON | 12.704 RON | 13.137 RON | 12.074 RON | 11.236 RON |
|---|
| Datorii totale | 73.390 RON | 121.566 RON | 122.626 RON | 132.443 RON | 123.471 RON | 122.358 RON | 123.492 RON | 96.102 RON | 83.109 RON | 83.334 RON | 83.334 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|