Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34711059
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PĂTRAŞCU MIHAI
Prin: PĂTRAŞCU MIHAI
Prin: PĂTRAŞCU MIHAI
Prin: PĂTRAŞCU MIHAI
Prin: PĂTRAŞCU MIHAI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
46.966 RON
Profit net
35.870 RON
Capitaluri proprii
36.111 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 56.293 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 10.867 RON | 19.905 RON | 34.820 RON | 34.386 RON | 40.033 RON | 23.340 RON | 35.966 RON | 46.850 RON | 57.564 RON | 46.966 RON |
| Profit net | 2.221 RON | -1.830 RON | 1.614 RON | 82 RON | 5.579 RON | -12.954 RON | 5.914 RON | 3.142 RON | 34.982 RON | 35.870 RON |
| Total active | 3.812 RON | 5.153 RON | 8.630 RON | 8.322 RON | 11.841 RON | 969 RON | 14.981 RON | 17.812 RON | 35.080 RON | 36.253 RON |
| Active imobilizate | 311 RON | — |
Comparație cu 30 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 59), pentru anul 2024.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 3.501 RON | 5.153 RON | 8.630 RON | 8.322 RON | 11.841 RON | 969 RON | 14.981 RON | 17.812 RON | 35.080 RON | 36.253 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.421 RON | 591 RON | 2.205 RON | 2.287 RON | 7.866 RON | -5.088 RON | 827 RON | -3.658 RON | 31.324 RON | 36.111 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.391 RON | 4.562 RON | 6.425 RON | 6.035 RON | 3.975 RON | 6.057 RON | 14.154 RON | 21.470 RON | 3.756 RON | 142 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|