Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35006677
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MAVRU ION
Prin: MAVRU ION
Prin: MAVRU ION
Prin: MAVRU ION
Prin: MAVRU ION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
351.761 RON
Profit net
70.394 RON
Capitaluri proprii
70.634 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 358.894 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.688 RON | 86.197 RON | 114.848 RON | 136.567 RON | 188.539 RON | 239.810 RON | 235.810 RON | 250.818 RON | 239.087 RON | 258.903 RON | 351.761 RON |
| Profit net | 6.414 RON | 61.762 RON | 31.983 RON | 34.423 RON | 93.196 RON | 143.536 RON | 149.517 RON | 191.030 RON | 178.837 RON | 106.466 RON | 70.394 RON |
| Total active | 7.044 RON | 70.733 RON | 110.105 RON | 100.796 RON | 107.405 RON | 253.104 RON | 404.447 RON | 208.643 RON | 188.314 RON | 130.408 RON | 121.501 RON |
Comparație cu 1537 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate |
|---|
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 18.332 RON |
| Active circulante | 7.044 RON | 70.733 RON | 110.105 RON | 100.796 RON | 107.405 RON | 253.104 RON | 404.447 RON | 208.643 RON | 188.314 RON | 130.408 RON | 103.169 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 6.614 RON | 68.376 RON | 60.359 RON | 94.782 RON | 93.436 RON | 236.972 RON | 386.488 RON | 191.270 RON | 179.077 RON | 107.070 RON | 70.634 RON |
|---|
| Datorii totale | 430 RON | 2.357 RON | 49.746 RON | 6.014 RON | 13.969 RON | 16.132 RON | 17.959 RON | 17.373 RON | 9.237 RON | 23.338 RON | 50.867 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 |
|---|