Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35390410
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TODOR GABRIELA
Prin: TODOR GABRIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
164.869 RON
Profit net
87.853 RON
Capitaluri proprii
89.053 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 171.135 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 108.474 RON | 128.361 RON | 120.862 RON | 148.516 RON | 145.931 RON | 150.792 RON | 150.651 RON | 151.793 RON | 154.836 RON | 164.869 RON |
| Profit net | 71.482 RON | 79.796 RON | 79.850 RON | 126.582 RON | 113.597 RON | 128.261 RON | 118.337 RON | 73.897 RON | 69.705 RON | 87.853 RON |
| Total active | 74.816 RON | 83.111 RON | 101.524 RON | 129.146 RON | 116.269 RON | 131.035 RON | 120.039 RON | 78.773 RON | 82.958 RON | 93.500 RON |
| Active imobilizate | — | — |
Comparație cu 140 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 3.649 RON |
| 3.032 RON |
| 2.415 RON |
| Active circulante | 74.816 RON | 83.111 RON | 101.524 RON | 129.146 RON | 116.269 RON | 131.035 RON | 120.039 RON | 75.124 RON | 79.926 RON | 91.085 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 72.482 RON | 80.996 RON | 81.050 RON | 127.782 RON | 114.797 RON | 129.461 RON | 119.537 RON | 75.097 RON | 70.905 RON | 89.053 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.334 RON | 2.115 RON | 20.474 RON | 1.364 RON | 1.472 RON | 1.574 RON | 502 RON | 3.676 RON | 12.053 RON | 4.447 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|