Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35405120
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IOAN IULIAN
Prin: IOAN IULIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
458.067 RON
Profit net
-22.427 RON
Capitaluri proprii
-21.138 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 513.904 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 87.754 RON | 299.929 RON | 297.179 RON | 135.150 RON | 239.744 RON | 354.908 RON | 314.966 RON | 556.873 RON | 458.067 RON | — |
| Profit net | 15.731 RON | 51.442 RON | -1.490 RON | -64.334 RON | 231.005 RON | 345.531 RON | 305.607 RON | 480.959 RON | 384.458 RON | -22.427 RON |
| Total active | 47.765 RON | 81.465 RON | 41.654 RON | 550 RON | 186.948 RON | 349.443 RON | 157.648 RON | 518.945 RON | 410.974 RON | 10.165 RON |
| Active imobilizate | 545 RON |
Comparație cu 785 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2024.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 47.220 RON | 81.465 RON | 41.654 RON | 550 RON | 186.948 RON | 349.443 RON | 157.648 RON | 518.945 RON | 410.974 RON | 10.165 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 15.931 RON | 67.373 RON | 14.884 RON | -49.450 RON | 181.554 RON | 346.085 RON | 306.692 RON | 481.201 RON | 384.700 RON | -21.138 RON |
|---|
| Datorii totale | 31.834 RON | 14.092 RON | 26.770 RON | 50.000 RON | 5.394 RON | 3.358 RON | 956 RON | 37.744 RON | 26.274 RON | 31.303 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
|---|