Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35829630
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CIUBLEA LUCIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
644.183 RON
Profit net
-9.277 RON
Capitaluri proprii
96.637 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 697.200 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 178.649 RON | 515.872 RON | 448.002 RON | 542.499 RON | 494.147 RON | 528.015 RON | 530.928 RON | 603.072 RON | 610.669 RON | 644.183 RON |
| Profit net | -44.331 RON | 1.374 RON | 11.348 RON | 38.136 RON | 8.272 RON | 26.952 RON | 4.070 RON | 25.996 RON | -10.435 RON | -9.277 RON |
| Total active | 93.085 RON | 33.001 RON | 251.389 RON | 459.451 RON | 564.603 RON | 587.562 RON | 562.126 RON | 361.555 RON | 247.874 RON | 132.679 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 3257 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 1.825 RON |
| 365 RON |
| — |
| — |
| Active circulante | 93.085 RON | 33.001 RON | 251.389 RON | 459.451 RON | 564.603 RON | 587.562 RON | 560.301 RON | 361.190 RON | 247.874 RON | 132.679 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -44.131 RON | 1.574 RON | 12.922 RON | 51.058 RON | 59.331 RON | 86.282 RON | 90.353 RON | 116.349 RON | 105.914 RON | 96.637 RON |
|---|
| Datorii totale | 137.216 RON | 31.427 RON | 238.467 RON | 408.393 RON | 505.272 RON | 501.280 RON | 471.773 RON | 245.206 RON | 141.960 RON | 36.042 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 5 | 5 | 3 | 4 |
|---|