Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 24 mai 2017 și 11 sept. 2018.
achizitionare pachet avizier si schimbat 5 buc geam termoizolant
Reparatii tamplarie PVC
TAMPLARIE PVC si ALUMINIU
tamplarie pvc si aluminiu(reparatii si service)
FEREASTRA PVC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35859577
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SCRIOŞTEANU IONEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
204.304 RON
Profit net
-51.021 RON
Capitaluri proprii
-72.283 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 235.675 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 88.135 RON | 213.162 RON | 213.506 RON | 141.145 RON | 210.786 RON | 293.219 RON | 281.359 RON | 116.184 RON | 221.501 RON | 204.304 RON |
| Profit net | 7.597 RON | 4.727 RON | 7.200 RON | 9.947 RON | 30.204 RON | 29.669 RON | 8.313 RON | -30.167 RON | 3.665 RON | -51.021 RON |
| Total active | 23.035 RON | 56.613 RON | 9.844 RON | 26.802 RON | 31.098 RON | 38.265 RON | 16.753 RON | 8.210 RON | 75.815 RON | 36.551 RON |
| Active circulante | 23.035 RON |
Comparație cu 1600 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 56.613 RON |
| 9.844 RON |
| 26.802 RON |
| 31.098 RON |
| 38.265 RON |
| 16.753 RON |
| 8.210 RON |
| 75.815 RON |
| 36.551 RON |
| Capitaluri proprii | 7.797 RON | 12.524 RON | 7.440 RON | 10.187 RON | 30.444 RON | 34.909 RON | 13.553 RON | -24.927 RON | -21.262 RON | -72.283 RON |
|---|
| Datorii totale | 15.238 RON | 44.089 RON | 2.404 RON | 16.615 RON | 654 RON | 3.356 RON | 3.200 RON | 33.137 RON | 97.077 RON | 108.834 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|