Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35865668
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IORDACHE FLORIN-AURELIAN
Prin: IORDACHE FLORIN-AURELIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
320.420 RON
Profit net
231.280 RON
Capitaluri proprii
231.640 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 322.547 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 200.786 RON | 218.788 RON | 291.260 RON | 297.379 RON | 59.947 RON | 132.972 RON | 233.156 RON | 373.673 RON | 345.365 RON | 320.420 RON |
| Profit net | 174.802 RON | 181.725 RON | 261.592 RON | 269.049 RON | 35.647 RON | 103.517 RON | 187.525 RON | 315.839 RON | 264.198 RON | 231.280 RON |
| Total active | 201.202 RON | 222.503 RON | 315.660 RON | 291.691 RON | 50.520 RON | 137.174 RON | 239.399 RON | 366.434 RON | 330.169 RON | 298.690 RON |
| Active circulante | 201.202 RON | 222.503 RON |
Comparație cu 846 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 315.660 RON |
| 291.691 RON |
| 50.520 RON |
| 137.174 RON |
| 239.399 RON |
| 366.434 RON |
| 330.169 RON |
| 298.690 RON |
| Capitaluri proprii | 175.102 RON | 182.085 RON | 261.952 RON | 269.409 RON | 36.007 RON | 103.877 RON | 187.885 RON | 316.199 RON | 264.558 RON | 231.640 RON |
|---|
| Datorii totale | 26.100 RON | 40.418 RON | 53.708 RON | 22.282 RON | 15.333 RON | 33.297 RON | 51.514 RON | 50.235 RON | 65.611 RON | 67.050 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 4 | 3 | — | — | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
|---|