Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35870842
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SĂLBATICU COSTEL, SĂLBATICU GABRIEL
Prin: SĂLBATICU COSTEL, SĂLBATICU GABRIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
366.181 RON
Profit net
273.959 RON
Capitaluri proprii
274.199 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 450.973 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 46.179 RON | 119.083 RON | 110.263 RON | 106.491 RON | 124.554 RON | 259.891 RON | 296.124 RON | 365.182 RON | 412.208 RON | 366.181 RON |
| Profit net | 44.566 RON | 114.243 RON | 106.648 RON | 102.960 RON | 120.692 RON | 251.769 RON | 288.328 RON | 323.394 RON | 319.995 RON | 273.959 RON |
| Total active | 45.716 RON | 116.542 RON | 107.586 RON | 104.146 RON | 122.387 RON | 253.626 RON | 288.813 RON | 319.665 RON | 336.425 RON | 274.199 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 730 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 45.716 RON | 116.542 RON | 107.586 RON | 104.146 RON | 122.387 RON | 253.626 RON | 288.813 RON | 319.665 RON | 336.425 RON | 274.199 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 44.766 RON | 114.483 RON | 106.888 RON | 103.200 RON | 120.932 RON | 252.009 RON | 288.568 RON | 323.634 RON | 320.235 RON | 274.199 RON |
|---|
| Datorii totale | 950 RON | 2.059 RON | 698 RON | 946 RON | 1.455 RON | 1.617 RON | 245 RON | -3.969 RON | 16.190 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
|---|