Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35896303
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GRIGORICI GEORGE-ILARION
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.832.492 RON
Profit net
304.394 RON
Capitaluri proprii
304.634 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 5.365.096 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 146.870 RON | 461.024 RON | 1.883.690 RON | 2.634.228 RON | 3.408.435 RON | 4.751.515 RON | 3.873.278 RON | 4.306.873 RON | 3.793.808 RON | 3.832.492 RON |
| Profit net | 4.199 RON | 5.379 RON | 362.818 RON | 431.827 RON | 436.692 RON | 654.747 RON | 459.833 RON | 441.010 RON | 363.210 RON | 304.394 RON |
| Total active | 27.599 RON | 85.057 RON | 481.849 RON | 570.423 RON | 796.342 RON | 965.726 RON | 904.035 RON | 1.004.486 RON | 513.671 RON | 404.345 RON |
| Active imobilizate | 314 RON |
Comparație cu 717 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 27.285 RON | 85.057 RON | 481.849 RON | 570.423 RON | 796.342 RON | 965.726 RON | 904.035 RON | 1.004.486 RON | 513.671 RON | 404.345 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.399 RON | 9.778 RON | 372.596 RON | 488.638 RON | 670.588 RON | 859.018 RON | 460.073 RON | 901.083 RON | 363.450 RON | 304.634 RON |
|---|
| Datorii totale | 23.200 RON | 75.279 RON | 109.280 RON | 81.785 RON | 125.754 RON | 106.740 RON | 443.962 RON | 103.403 RON | 150.221 RON | 100.821 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 |
|---|