Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35915022
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: BUDEŞ LUMINIŢA
Prin: BUDEŞ NICOLAE
Prin: BUDEŞ NICOLAE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
180.845 RON
Profit net
134.440 RON
Capitaluri proprii
135.160 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 228.867 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 207.744 RON | 219.140 RON | 193.495 RON | 289.152 RON | 290.106 RON | 248.002 RON | 294.751 RON | 276.719 RON | 165.142 RON | 180.845 RON |
| Profit net | 177.297 RON | 157.967 RON | 121.743 RON | 199.994 RON | 217.363 RON | 146.526 RON | 215.290 RON | 220.107 RON | 49.478 RON | 134.440 RON |
| Total active | 183.066 RON | 164.983 RON | 220.365 RON | 247.130 RON | 230.901 RON | 155.897 RON | 261.397 RON | 281.796 RON | 75.458 RON | 151.795 RON |
| Active circulante | 183.066 RON | 164.983 RON |
Comparație cu 3190 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 220.365 RON |
| 247.130 RON |
| 230.901 RON |
| 155.897 RON |
| 261.397 RON |
| 281.796 RON |
| 75.458 RON |
| 151.795 RON |
| Capitaluri proprii | 177.897 RON | 158.687 RON | 208.850 RON | 238.844 RON | 218.083 RON | 147.246 RON | 216.010 RON | 220.827 RON | 50.198 RON | 135.160 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.169 RON | 6.334 RON | 11.515 RON | 8.406 RON | 12.818 RON | 8.651 RON | 45.387 RON | 52.291 RON | 25.260 RON | 16.635 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 |
|---|