Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/35916931
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IONESCU EUGEN ŞTEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
74.224 RON
Profit net
-3.221 RON
Capitaluri proprii
51.695 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 79.820 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 110.958 RON | 138.879 RON | 219.629 RON | 116.332 RON | 80.732 RON | 109.177 RON | 112.540 RON | 74.224 RON | — |
| Profit net | 100.320 RON | 112.003 RON | 191.452 RON | 88.229 RON | 65.904 RON | 103.011 RON | 94.013 RON | 37.455 RON | -3.221 RON |
| Total active | 103.046 RON | 113.910 RON | 201.100 RON | 107.228 RON | 83.402 RON | 169.732 RON | 103.165 RON | 54.916 RON | 51.695 RON |
| Active circulante | 103.046 RON | 113.910 RON | 201.100 RON | 107.228 RON | 83.402 RON | 169.732 RON |
Comparație cu 1184 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2023.
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 103.165 RON |
| 54.916 RON |
| 51.695 RON |
| Capitaluri proprii | 100.520 RON | 112.243 RON | 191.692 RON | 88.469 RON | 66.144 RON | 169.155 RON | 94.253 RON | 54.916 RON | 51.695 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.526 RON | 1.667 RON | 9.408 RON | 18.759 RON | 17.258 RON | 577 RON | 8.912 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — |
|---|