Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36070007
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: HORVAT LUCA-CIPRIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.034.745 RON
Profit net
448.755 RON
Capitaluri proprii
459.442 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.109.787 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 78.440 RON | — | 100.126 RON | — | 1.732 RON | — | 825.837 RON | — | — | 1.034.745 RON |
| Profit net | 14.753 RON | -25.288 RON | 40.377 RON | -21.080 RON | -11.962 RON | -8.337 RON | 569.135 RON | -44.328 RON | -50.723 RON | 448.755 RON |
| Total active | 173.416 RON | 147.855 RON | 118.095 RON | 95.027 RON | 83.065 RON | 353.226 RON | 567.941 RON | 251.069 RON | 548.485 RON | 981.472 RON |
| Active imobilizate | 416 RON |
Comparație cu 1699 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 173.000 RON | 147.855 RON | 118.095 RON | 95.027 RON | 83.065 RON | 353.226 RON | 567.941 RON | 251.069 RON | 548.485 RON | 981.472 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 14.953 RON | -10.335 RON | 30.042 RON | 8.962 RON | -3.000 RON | -11.337 RON | 557.798 RON | 250.312 RON | 199.589 RON | 459.442 RON |
|---|
| Datorii totale | 158.463 RON | 158.190 RON | 88.053 RON | 86.065 RON | 86.065 RON | 364.563 RON | 10.143 RON | 757 RON | 348.896 RON | 522.030 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|