Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36899600
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FARAPON DANIEL
Prin: FARAPON DANIEL
Prin: FARAPON DANIEL
Prin: FARAPON DANIEL
Prin: FARAPON DANIEL
Prin: FARAPON DANIEL
Prin: FARAPON DANIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
72.958 RON
Profit net
17.374 RON
Capitaluri proprii
576.648 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 61.287 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 192.330 RON | 171.594 RON | 172.153 RON | 165.555 RON | 131.290 RON | 116.756 RON | 88.895 RON | 72.958 RON |
| Profit net | 119.816 RON | 92.395 RON | 71.311 RON | 85.508 RON | 91.284 RON | 87.191 RON | 11.569 RON | 17.374 RON |
| Total active | 125.800 RON | 218.255 RON | 302.419 RON | 399.891 RON | 464.981 RON | 551.801 RON | 574.993 RON | 590.293 RON |
| Active circulante | 125.800 RON | 218.255 RON | 302.419 RON | 399.891 RON | 464.981 RON | 551.801 RON | 574.993 RON | 590.293 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 237 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 66), pentru anul 2024.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 25% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 120.016 RON |
| 212.411 RON |
| 283.722 RON |
| 369.230 RON |
| 460.514 RON |
| 547.705 RON |
| 559.274 RON |
| 576.648 RON |
| Datorii totale | 5.784 RON | 5.844 RON | 18.697 RON | 30.661 RON | 4.467 RON | 4.096 RON | 15.719 RON | 13.645 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|