Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37002574
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SZABO MARTON
Prin: SZABO MARTON
Prin: SZABO MARTON
Prin: SZABO MARTON
Prin: SZABO MARTON
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
53.230 RON
Profit net
19.830 RON
Capitaluri proprii
32.672 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 39.362 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 10.834 RON | 28.713 RON | 5.000 RON | 1.620 RON | 9.259 RON | 21.038 RON | 19.380 RON | 32.760 RON | 53.230 RON |
| Profit net | 7.221 RON | 22.947 RON | -263 RON | -836 RON | 5.183 RON | 16.311 RON | 3.077 RON | 2.262 RON | 19.830 RON |
| Total active | 9.238 RON | 30.935 RON | 27.244 RON | 26.507 RON | 31.825 RON | 30.555 RON | 33.785 RON | 36.332 RON | 37.730 RON |
| Active circulante | 9.238 RON | 30.935 RON | 27.244 RON | 26.507 RON | 31.825 RON | 30.555 RON |
Comparație cu 2499 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 33.785 RON |
| 36.332 RON |
| 37.730 RON |
| Capitaluri proprii | 7.421 RON | 30.368 RON | 27.105 RON | 26.269 RON | 31.452 RON | 30.503 RON | 33.580 RON | 35.842 RON | 32.672 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.817 RON | 567 RON | 139 RON | 238 RON | 373 RON | 52 RON | 205 RON | 490 RON | 5.058 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|