Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37418968
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PAVEL EMANUEL
Prin: PAVEL EMANUEL
Prin: PAVEL EMANUEL
Prin: PAVEL EMANUEL
Prin: PAVEL EMANUEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
66.490 RON
Profit net
21.022 RON
Capitaluri proprii
44.478 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 81.179 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.986 RON | 24.386 RON | 56.080 RON | 39.994 RON | 50.310 RON | 49.669 RON | 71.081 RON | 68.990 RON | 66.490 RON |
| Profit net | 2.908 RON | -9.436 RON | 18.787 RON | 19.567 RON | 24.444 RON | 21.918 RON | 27.345 RON | 23.096 RON | 21.022 RON |
| Total active | 4.384 RON | 3.269 RON | 16.239 RON | 22.168 RON | 47.468 RON | 54.353 RON | 41.250 RON | 32.450 RON | 48.614 RON |
| Active circulante | 4.384 RON | 3.269 RON | 16.239 RON | 22.168 RON | 47.468 RON | 54.353 RON |
Comparație cu 257 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 41.250 RON |
| 32.450 RON |
| 48.614 RON |
| Capitaluri proprii | 3.208 RON | -6.228 RON | 12.559 RON | 19.927 RON | 44.371 RON | 22.278 RON | 35.764 RON | 23.456 RON | 44.478 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.176 RON | 9.497 RON | 3.680 RON | 2.241 RON | 3.097 RON | 32.075 RON | 5.486 RON | 8.994 RON | 4.136 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
|---|