Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37452269
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PANICAN RADU CEZAR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
139.463 RON
Profit net
793 RON
Capitaluri proprii
-49.138 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 150.884 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 9.737 RON | 44.005 RON | 42.981 RON | 71.429 RON | 75.798 RON | 112.985 RON | 103.063 RON | 139.463 RON |
| Profit net | -20.692 RON | -12.139 RON | 344 RON | 9.294 RON | -3.084 RON | -7.173 RON | -16.680 RON | 793 RON |
| Total active | 5.587 RON | 2.563 RON | 14.586 RON | 20.391 RON | 7.014 RON | 15.974 RON | 8.202 RON | 16.848 RON |
| Active circulante | 5.587 RON | 2.563 RON | 14.586 RON | 20.391 RON | 7.014 RON | 15.974 RON | 8.202 RON | 16.848 RON |
Comparație cu 3408 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| -20.492 RON |
| -32.631 RON |
| -32.287 RON |
| -22.993 RON |
| -26.077 RON |
| -33.251 RON |
| -49.931 RON |
| -49.138 RON |
| Datorii totale | 26.079 RON | 35.194 RON | 46.873 RON | 43.384 RON | 33.091 RON | 49.225 RON | 58.133 RON | 65.986 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|