Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37851758
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STRATULAT MARICELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
137.568 RON
Profit net
-7.477 RON
Capitaluri proprii
74.729 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 164.188 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 19.163 RON | 124.929 RON | 89.832 RON | 97.533 RON | 144.086 RON | 164.624 RON | 105.684 RON | 137.568 RON |
| Profit net | 7.509 RON | 55.301 RON | 32.058 RON | 6.379 RON | 18.777 RON | 14.106 RON | -9.505 RON | -7.477 RON |
| Total active | 24.396 RON | 65.733 RON | 104.953 RON | 110.491 RON | 130.057 RON | 99.041 RON | 85.644 RON | 77.016 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 178 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 492 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 24.396 RON |
| 65.733 RON |
| 104.953 RON |
| 110.491 RON |
| 130.057 RON |
| 99.041 RON |
| 85.644 RON |
| 76.838 RON |
| Capitaluri proprii | 7.509 RON | 62.810 RON | 99.759 RON | 105.023 RON | 123.800 RON | 91.711 RON | 82.206 RON | 74.729 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.887 RON | 2.923 RON | 5.194 RON | 5.468 RON | 6.257 RON | 7.330 RON | 3.438 RON | 2.287 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 |
|---|