Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38209889
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CIOBOTARU FLAVIUS GEORGIAN
Prin: CIOBOTARU FLAVIUS GEORGIAN
Prin: CIOBOTARU FLAVIUS GEORGIAN
Prin: CIOBOTARU FLAVIUS GEORGIAN
Prin: CIOBOTARU FLAVIUS GEORGIAN
Prin: CIOBOTARU FLAVIUS GEORGIAN
Prin: CIOBOTARU FLAVIUS GEORGIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.572.328 RON
Profit net
-205 RON
Capitaluri proprii
45.388 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 984.908 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 66.060 RON | 299.623 RON | 291.559 RON | 292.228 RON | 284.712 RON | 299.956 RON | 282.695 RON | 1.572.328 RON | — |
| Profit net | 33.924 RON | 35.804 RON | 62.551 RON | 119.578 RON | 145.641 RON | 128.526 RON | 30.296 RON | -28.177 RON | -205 RON |
| Total active | 62.198 RON | 77.676 RON | 134.695 RON | 159.782 RON | 321.656 RON | 320.362 RON | 272.090 RON | 346.616 RON | 346.411 RON |
| Active circulante | 62.198 RON | 77.676 RON | 134.695 RON | 159.782 RON | 321.656 RON |
Comparație cu 14117 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 320.362 RON |
| 272.090 RON |
| 346.616 RON |
| 346.411 RON |
| Capitaluri proprii | 34.124 RON | 69.928 RON | 131.636 RON | 120.687 RON | 214.750 RON | 196.963 RON | 122.684 RON | 45.594 RON | 45.388 RON |
|---|
| Datorii totale | 28.074 RON | 7.748 RON | 4.049 RON | 40.085 RON | 107.896 RON | 124.389 RON | 150.396 RON | 302.012 RON | 302.013 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
|---|