Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38288289
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LUNGU RALUCA
Prin: LUNGU RALUCA
Prin: LUNGU RALUCA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
24.560 RON
Profit net
4.290 RON
Capitaluri proprii
54.952 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 34.872 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.114 RON | 17.724 RON | 14.880 RON | 6.436 RON | 19.685 RON | 43.344 RON | 26.387 RON | 25.944 RON | 24.560 RON |
| Profit net | 127 RON | 4.177 RON | 2.894 RON | -3.556 RON | 4.307 RON | 25.901 RON | 9.260 RON | 7.352 RON | 4.290 RON |
| Total active | 9.442 RON | 25.941 RON | 40.249 RON | 25.950 RON | 15.364 RON | 45.153 RON | 44.973 RON | 54.188 RON | 62.212 RON |
| Active imobilizate | 173 RON | 173 RON | — | — | — | — | — |
Comparație cu 27 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| Active circulante | 9.269 RON | 25.768 RON | 40.249 RON | 25.950 RON | 15.364 RON | 45.153 RON | 44.973 RON | 54.188 RON | 62.212 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 327 RON | 4.504 RON | 7.398 RON | 3.842 RON | 8.149 RON | 34.050 RON | 43.310 RON | 50.662 RON | 54.952 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.042 RON | 21.437 RON | 32.851 RON | 22.108 RON | 7.215 RON | 11.103 RON | 1.663 RON | 3.526 RON | 7.260 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|