Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/38491045
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LUKACS ATTILA
Prin: LUKACS ATTILA
Prin: LUKACS ATTILA
Prin: LUKACS ATTILA
Prin: LUKACS ATTILA
Prin: LUKACS ATTILA
Prin: LUKACS ATTILA
Prin: LUKACS ATTILA
Prin: LUKACS ATTILA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
292.206 RON
Profit net
36.806 RON
Capitaluri proprii
37.589 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 234.536 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 23.359 RON | 82.427 RON | 51.080 RON | 52.985 RON | 88.888 RON | 65.018 RON | 122.205 RON | 183.343 RON | 292.206 RON |
| Profit net | 18.115 RON | 28.524 RON | 4.719 RON | 33.371 RON | 16.995 RON | -13.338 RON | 251 RON | -11.048 RON | 36.806 RON |
| Total active | 23.589 RON | 38.509 RON | 18.815 RON | 46.958 RON | 78.189 RON | 55.012 RON | 65.255 RON | 67.453 RON | 82.137 RON |
| Active circulante | 23.589 RON | 38.509 RON | 18.815 RON | 46.958 RON | 78.189 RON | 55.012 RON |
Comparație cu 2499 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 65.255 RON |
| 67.453 RON |
| 82.137 RON |
| Capitaluri proprii | 18.315 RON | 28.724 RON | 8.180 RON | 41.551 RON | 58.546 RON | 45.208 RON | 45.459 RON | 12.672 RON | 37.589 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.274 RON | 9.785 RON | 10.635 RON | 5.407 RON | 19.643 RON | 9.804 RON | 19.796 RON | 54.781 RON | 44.548 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|