Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39706118
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STĂNILĂ MIHAELA
Prin: STĂNILĂ MIHAELA
Prin: STĂNILĂ MIHAELA
Prin: STĂNILĂ MIHAELA
Prin: STĂNILĂ MIHAELA
Prin: STĂNILĂ MIHAELA
Prin: STĂNILĂ MIHAELA
Prin: STĂNILĂ MIHAELA
Prin: STĂNILĂ MIHAELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
245.455 RON
Profit net
14.264 RON
Capitaluri proprii
34.416 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 293.445 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.363 RON | 132.823 RON | 241.364 RON | 235.687 RON | 218.166 RON | 260.922 RON | 178.337 RON | 245.455 RON |
| Profit net | -2.069 RON | -5.361 RON | 14.047 RON | 8.716 RON | 3.821 RON | 27.151 RON | -8.853 RON | 14.264 RON |
| Total active | 6.171 RON | 21.746 RON | 25.458 RON | 34.606 RON | 35.536 RON | 35.519 RON | 26.371 RON | 43.136 RON |
| Active imobilizate | 223 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante |
Comparație cu 2905 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.948 RON |
| 21.746 RON |
| 25.458 RON |
| 34.606 RON |
| 35.536 RON |
| 35.519 RON |
| 26.371 RON |
| 43.136 RON |
| Capitaluri proprii | -1.869 RON | -7.230 RON | 6.817 RON | 15.534 RON | 19.354 RON | 29.005 RON | 20.152 RON | 34.416 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.040 RON | 28.976 RON | 18.641 RON | 19.072 RON | 16.182 RON | 6.514 RON | 6.219 RON | 8.720 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|