Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 sept. 2019 și 24 nov. 2020.
verificare intretinere cos de fum
Lucrari de reparatii si inlocuire cos fum la sediul Salvamont Petrosani-Masivul Parang
Servicii inspectare/intretinere cos fum
Servicii inspectare/intretinere cos fum
Servicii profesionale hornuri
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 30 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/39883179
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
13.717 RON
Profit net
327 RON
Capitaluri proprii
8.482 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 90.775 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 7.853 RON | 248.501 RON | 161.969 RON | 13.717 RON | — | — |
| Profit net | -1.773 RON | 15.213 RON | 32.285 RON | 2.210 RON | -568 RON | 327 RON |
| Total active | 6.163 RON | 122.993 RON | 91.333 RON | 59.831 RON | 57.453 RON | 57.780 RON |
| Active circulante | 6.163 RON | 122.993 RON | 91.333 RON | 59.831 RON | 57.453 RON | 57.780 RON |
| Capitaluri proprii | -1.573 RON | 13.640 RON | 32.525 RON | 8.722 RON | 8.155 RON | 8.482 RON |
| Datorii totale |
Comparație cu 487 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2021.
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.736 RON |
| 109.353 RON |
| 58.808 RON |
| 51.109 RON |
| 49.298 RON |
| 49.298 RON |
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|