Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40247485
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MIHALCEA GABRIEL
Prin: MIHALCEA GABRIEL
Prin: MIHALCEA GABRIEL
Prin: MIHALCEA GABRIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
158.366 RON
Profit net
9.272 RON
Capitaluri proprii
-9.385 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 173.012 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 10.064 RON | 24.455 RON | 37.481 RON | 58.723 RON | 89.197 RON | 128.361 RON | 158.366 RON |
| Profit net | 0 RON | -7.015 RON | -6.885 RON | -5.935 RON | -5.565 RON | 1.658 RON | 6.541 RON | 9.272 RON |
| Total active | 200 RON | 1.505 RON | 10.249 RON | 54.531 RON | 176.854 RON | 330.185 RON | 435.448 RON | 613.701 RON |
| Active circulante | 200 RON | 1.505 RON | 10.249 RON | 54.531 RON | 176.854 RON | 330.185 RON | 435.448 RON | 613.701 RON |
Comparație cu 2791 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Capitaluri proprii |
|---|
| 200 RON |
| -6.815 RON |
| -13.700 RON |
| -19.634 RON |
| -25.200 RON |
| -23.541 RON |
| -18.658 RON |
| -9.385 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 8.320 RON | 23.949 RON | 74.165 RON | 202.054 RON | 353.726 RON | 454.106 RON | 623.086 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|