Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4030608
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GAGEA VASILE
Prin: GAGEA VASILE
Prin: GAGEA VASILE
Prin: GAGEA VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
60.973 RON
Profit net
7.107 RON
Capitaluri proprii
44.820 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 57.117 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 77.208 RON | 58.021 RON | 64.557 RON | 57.478 RON | 52.075 RON | 59.064 RON | 51.074 RON | 60.940 RON | 72.839 RON | 49.874 RON | 50.357 RON | 68.621 RON | 52.740 RON | 63.228 RON | 60.973 RON |
| Profit net | 18 RON | -3.498 RON | 1.240 RON | 436 RON | 2.333 RON | 1.086 RON | -2.201 RON | 813 RON | -917 RON | 4.349 RON | 5.410 RON | 7.365 RON | 7.499 RON | 10.632 RON | 7.107 RON |
| Total active |
Comparație cu 2845 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2023.
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.707 RON |
| 14.018 RON |
| 11.657 RON |
| 17.016 RON |
| 34.258 RON |
| 27.923 RON |
| 23.544 RON |
| 18.819 RON |
| 18.503 RON |
| 17.627 RON |
| 27.455 RON |
| 23.573 RON |
| 30.371 RON |
| 40.129 RON |
| 46.828 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 7.707 RON | 14.018 RON | 11.657 RON | 17.016 RON | 34.258 RON | 27.923 RON | 23.544 RON | 18.819 RON | 18.503 RON | 17.627 RON | 27.455 RON | 23.573 RON | 30.371 RON | 40.129 RON | 46.828 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.166 RON | -332 RON | 908 RON | 1.344 RON | 3.677 RON | 4.763 RON | 2.561 RON | 3.375 RON | 2.458 RON | 6.807 RON | 12.217 RON | 19.582 RON | 27.081 RON | 37.713 RON | 44.820 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.541 RON | 14.350 RON | 10.749 RON | 15.672 RON | 30.581 RON | 23.160 RON | 20.983 RON | 15.444 RON | 21.603 RON | 14.590 RON | 17.220 RON | 3.991 RON | 3.290 RON | 2.416 RON | 2.008 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|