Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 mar. 2019 și 30 apr. 2024.
Se afișează cele mai recente 25 din 43 atribuiri.
Servicii dirigentie santier lucrari constructii
Servicii dirigentie santier
Servicii dirigentie santier lucrari constructii
Servicii de dirigenție de șantier pentru obiectivul de investiții CT Beleoaia- OS Polovragi -DS Gorj
Servicii dirigentie santier lucrari constructii
Serviciu de asistenta tehnica-dirigentie de santier - Centru comunitar integrat in Comuna Vaideeni
SERVICII DIRIGENTIE DE SANTIER
Servicii dirigentie santier
Servicii dirigentie santier
Servicii dirigentie santier lucrari constructii
Servicii dirigentie santier refacere platforma drum Crisasca
Servicii dirigentie santier lucrari constructii pentru lucrarea
Servicii dirigentie santier pentru amenajare rigole si podete sat Bercioiu
Servicii dirigentie santier pentru realizarea investitiei "Rigole betonate str. Pescenei”
Servicii dirigentie santier pentru realizarea investiției "ASFALTARE DRUM BÂRSANU CĂTRE PRUNDENI"
Servicii dirigentie santier pentru realizarea investitiei "Asfaltare strada Cărămizari"
Servicii dirigentie santier pentru realizarea investitiei "Asfaltare strada Dealul Viilor"
Servicii dirigentie santier
Servicii dirigentie santier lucrari constructii
Servicii dirigentie santier lucrari constructii
Dirigentie de santier la PLATFORMA DRUM COMUNAL DC182, KM 2+600, PUNCT „ALBINA'' , Com Danicei.
Servicii dirigentie santier lucrari refacere drum Dealul Samburului, com. Danicei, Jud. Valcea
DIRIGENTIE DE SANTIER ZID DE SPRIJIN LA DUTA
Servicii dirigentie santier lucrari constructii
Dirigentie de santier:“DESFINTARE PARTIALA SI MODERNIZARE HALA EXISTENTA SI GRUPURI SANITARE, IN COM
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/40780975
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VASILESCU PETRU
Prin: VASILESCU PETRU
Prin: VASILESCU PETRU
Prin: VASILESCU PETRU
Prin: VASILESCU PETRU
Prin: VASILESCU PETRU
Prin: VASILESCU PETRU
Prin: VASILESCU PETRU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
51.077 RON
Profit net
3.493 RON
Capitaluri proprii
46.602 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 100.738 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 59.180 RON | 85.727 RON | 135.434 RON | 147.476 RON | 113.694 RON | 110.026 RON | 51.077 RON |
| Profit net | 56.652 RON | 81.914 RON | 126.035 RON | 127.181 RON | 51.138 RON | -15.452 RON | 3.493 RON |
| Total active | 58.627 RON | 141.338 RON | 266.392 RON | 132.112 RON | 72.259 RON | 62.137 RON | 54.325 RON |
| Active circulante | 58.627 RON | 141.338 RON | 266.392 RON | 132.112 RON | 72.259 RON | 62.137 RON | 54.325 RON |
| Capitaluri proprii | 56.852 RON | 138.766 RON | 264.801 RON | 127.422 RON |
Comparație cu 311 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 12% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 58.560 RON |
| 43.108 RON |
| 46.602 RON |
| Datorii totale | 1.775 RON | 2.572 RON | 1.591 RON | 4.690 RON | 13.699 RON | 19.029 RON | 7.723 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|