Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/41878239
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
151.928 RON
Profit net
95.942 RON
Capitaluri proprii
96.182 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 254.957 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 154.876 RON | 296.867 RON | 299.855 RON | 299.825 RON | 299.536 RON | 294.904 RON | 151.928 RON |
| Profit net | 148.505 RON | 225.421 RON | 217.250 RON | 214.001 RON | 182.642 RON | 174.910 RON | 95.942 RON |
| Total active | 155.076 RON | 296.667 RON | 224.086 RON | 228.305 RON | 222.591 RON | 213.632 RON | 120.305 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 155.076 RON | 296.667 RON | 224.086 RON | 228.305 RON | 222.591 RON |
Comparație cu 1167 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 213.632 RON |
| 120.305 RON |
| Capitaluri proprii | 148.705 RON | 225.661 RON | 217.490 RON | 214.241 RON | 182.882 RON | 175.150 RON | 96.182 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.371 RON | 71.006 RON | 6.596 RON | 14.064 RON | 39.709 RON | 38.482 RON | 24.123 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|