Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 9 sept. 2020 și 30 iun. 2025.
Lucrari de drumuri (Rev.2)
Lucrari de drumuri (Rev.2)
Lucrari de constructii de autostrazi si de drumuri (Rev.2)
Lucrari de drumuri (Rev.2)
Contract de executie lucrari pentru proiectul "Regiunea Nord-Est Axa rutiera strategica 2: Botosani-Iasi", Cod SMIS 112979 LOT 2 - Tronson III: DJ 282
Contract Lucrări întretinere drumuri judetene pe timp de iarnă 2020-2021, lot 1, baza Botosani
Contract Lucrări întretinere drumuri judetene pe timp de iarnă 2020-2021, lot 3, baza Saveni
Modernizare DJ 293 Cotusca-Ghireni-DN24C, km 41+050-47+700”
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/4390941
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
1.743.907 RON
Profit net
37.801 RON
Capitaluri proprii
484.738 RON
Număr mediu salariați
10
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 10.422.068 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 14.026.501 RON | 2.992.549 RON | 1.935.208 RON | 11.016.229 RON | 1.833.595 RON | 6.602.481 RON | 622.224 RON | 289.486 RON | 198.433 RON | 196.063 RON | 1.093.175 RON | 903.861 RON | 12.779.968 RON | 26.569.136 RON | 29.449.320 RON | 2.270.621 RON | 1.743.907 RON |
| Profit net | 114.957 RON | 22.689 RON | 2.614 RON | -507.550 RON | 48.838 RON | 390.327 RON | 12.493 RON | 47.557 RON | 14.365 RON | 1.560 RON | 2.909 RON |
Comparație cu 42 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 94.376 RON |
| 330.398 RON |
| 479.364 RON |
| 316.401 RON |
| 248.100 RON |
| 37.801 RON |
| Total active | 10.798.172 RON | 2.853.210 RON | 3.132.923 RON | 1.164.568 RON | 1.213.969 RON | 1.030.272 RON | 638.310 RON | 320.599 RON | 162.775 RON | 573.431 RON | 232.163 RON | 4.406.790 RON | 9.087.469 RON | 21.152.935 RON | 2.508.846 RON | 3.414.751 RON | 1.641.597 RON |
|---|
| Active imobilizate | 521.641 RON | 589.163 RON | 290.835 RON | 130.303 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 209.977 RON | 183.730 RON | 157.482 RON | 131.235 RON | 104.988 RON |
|---|
| Active circulante | 10.276.531 RON | 2.264.047 RON | 2.842.088 RON | 1.034.265 RON | 1.213.969 RON | 1.030.272 RON | 638.310 RON | 320.599 RON | 162.775 RON | 573.431 RON | 232.163 RON | 4.406.790 RON | 8.877.492 RON | 20.969.205 RON | 2.351.364 RON | 3.283.516 RON | 1.536.609 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.190.711 RON | 1.237.539 RON | 1.241.660 RON | 184.764 RON | 232.753 RON | 559.080 RON | 393.953 RON | 241.510 RON | 152.082 RON | 70.678 RON | 73.587 RON | 161.975 RON | 403.072 RON | 882.436 RON | 1.198.837 RON | 1.446.937 RON | 484.738 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.607.461 RON | 1.615.671 RON | 1.891.263 RON | 979.804 RON | 981.216 RON | 471.192 RON | 244.357 RON | 79.089 RON | 10.693 RON | 502.753 RON | 158.576 RON | 4.244.815 RON | 8.684.397 RON | 20.270.499 RON | 1.310.009 RON | 1.967.814 RON | 1.156.859 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 17 | 15 | 15 | 19 | 5 | 7 | 7 | 5 | 4 | 4 | 3 | 1 | 9 | 12 | 10 | 10 | 10 |
|---|