Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 ian. 2016 și 4 sept. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 2.036 atribuiri.
Pachet becuri si filtre
Bec halogen 64625 100W 12V GY6,35 FCR
64777 2000W 230V G22 CP92
64401 EQ JDD 100W 230V E27 - HALOLUX CERAM Clear
Pachet filtre
64516 300W 230V-240V GX6,35
64744 1000W 230V GX9,5 T19 OSRAM
Inchiriere echipamente scenotehnica
Bec cu halogen 64251 HLX 20W 6V PG22- OSRAM
Proiector LED
R 1626 T/LUMINI - SHARXS HTI 1200W/D7/60 SFC10-4
R 1626 T/LUMINI - 64744 1000W 230V GX9,5 T19 OSRAM
R 1626 T/LUMINI - 64777 2000W 230V G22 CP92
Becuri balizaj
Servicii diverse - consola lumini
64251 HLX 20W 6V PG22 - OSRAM
GAFFERTAPE BLACK/SILVER/WHITE 50mm x 50m, Mat
Achizitie folie connversie
64610 50W 12V G6,35 BRL OSRAM
Corpuri de iluminat
Achizitie becuri halogen
Becuri
GAFFERTAPE BLACK/SILVER/WHITE 50mm x 50m, Mat
LOK-IT HTI 700W/75/P28 - PGJX28 6700K
Becuri
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/5157511
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Cifră de afaceri
7.295.631 RON
Profit net
682.526 RON
Capitaluri proprii
5.594.035 RON
Număr mediu salariați
16
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 7.625.207 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.945.054 RON | 3.666.263 RON | 5.148.268 RON | 4.041.953 RON | 3.370.813 RON | 5.534.888 RON | 5.352.399 RON | 5.268.764 RON | 6.193.597 RON | 5.932.842 RON | 7.027.097 RON | 3.964.745 RON | 4.530.505 RON | 7.562.014 RON | 7.368.364 RON | 8.254.901 RON | 7.295.631 RON |
| Profit net | 74.831 RON | 1.429 RON | 407.093 RON | 6.367 RON | 359 RON | 2.114 RON | 222.677 RON | 721.235 RON | 457.010 RON | 692.275 RON | 592.060 RON | -252.243 RON |
Comparație cu 1553 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 90), pentru anul 2025.
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 654.000 RON |
| 481.709 RON |
| 811.649 RON |
| 1.225.327 RON |
| 682.526 RON |
| Total active | 3.589.709 RON | 3.678.262 RON | 4.107.794 RON | 4.258.168 RON | 4.003.720 RON | 4.725.025 RON | 4.093.908 RON | 5.345.191 RON | 5.424.163 RON | 5.331.601 RON | 5.525.929 RON | 4.732.863 RON | 5.263.178 RON | 5.965.375 RON | 5.856.328 RON | 7.419.677 RON | 7.133.171 RON |
|---|
| Active imobilizate | 878.424 RON | 1.026.439 RON | 733.654 RON | 655.246 RON | 509.115 RON | 827.325 RON | 947.869 RON | 1.388.807 RON | 1.538.949 RON | 2.227.576 RON | 2.191.394 RON | 1.774.160 RON | 1.357.450 RON | 1.534.186 RON | 1.871.735 RON | 2.439.151 RON | 2.420.907 RON |
|---|
| Active circulante | 2.711.285 RON | 2.651.823 RON | 3.374.140 RON | 3.602.922 RON | 3.494.605 RON | 3.897.700 RON | 3.146.039 RON | 3.956.384 RON | 3.885.214 RON | 3.104.025 RON | 3.334.535 RON | 2.958.703 RON | 3.905.728 RON | 4.431.189 RON | 3.984.593 RON | 4.980.526 RON | 4.712.264 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.673.769 RON | 2.675.197 RON | 3.082.291 RON | 3.089.658 RON | 3.083.850 RON | 3.085.964 RON | 3.306.527 RON | 3.805.085 RON | 3.540.860 RON | 3.776.125 RON | 3.675.910 RON | 2.931.666 RON | 3.585.666 RON | 3.767.376 RON | 4.447.315 RON | 5.261.508 RON | 5.594.035 RON |
|---|
| Datorii totale | 915.940 RON | 1.085.304 RON | 963.837 RON | 1.146.067 RON | 922.404 RON | 1.348.604 RON | 790.513 RON | 1.544.389 RON | 1.733.512 RON | 1.466.647 RON | 1.831.724 RON | 1.805.758 RON | 1.681.627 RON | 1.747.292 RON | 1.384.633 RON | 2.172.953 RON | 1.561.795 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 18 | 18 | 18 | 17 | 16 | 15 | 16 | 16 | 15 | 14 | 17 | 17 | 15 | 13 | 13 | 14 | 16 |
|---|